Налаштування пасивного доходу з Honeygain на Raspberry Pi 4

Я вже писав про такий сервіс як EarnApp, тому продовжуючи цикл постів про пасивний заробіток на Raspberry Pi, варто звернути увагу на Honeygain. Це програмне забезпечення, яке дозволяє нам здавати невикористану пропускну здатність нашого Інтернет-з’єднання в оренду іншим користувачам. За це ми будемо отримувати оплату. У цьому пості я розповім вам, що таке Honeygain, як його встановити на Raspberry Pi 4 і як отримати пасивний заробіток.

Що таке Honeygain?

Honeygain – це програмне забезпечення, що дозволяє вам здавати в оренду невикористану пропускну здатність вашого Інтернет-з’єднання. Інші користувачі можуть використовувати вашу пропускну здатність для різних завдань, наприклад, для тестування сайтів, парсингу даних або для захисту від DDOS-атак. Ви можете встановити Honeygain на свій комп’ютер або мобільний пристрій та отримувати оплату за кожен мегабайт переданих даних.

Реєструємо обліковий запис

Переходимо на офіційний сайт і реєструємося. Приємним є стартовий бонус в $5 після реєстрації. В результаті вам стане доступною така панель у вашому honeygain account.

honeygain

Як встановити сервіс на Raspberry Pi 4?

Згідно з офіційним сайтом, на даний момент в розробників немає планів щодо додавання підтримки процесорів на базі ARM. З огляду на це, зараз неможливо запустити Honeygain на міні-ПК, таких як Raspberry Pi. Проте, я знайшов два способи як все-таки це зробити. Перший описано в цьому пості. А другий, який власне виявився робочим для мене, полягає у використанні свого роду емулятора і описаний тут.
Нам потрібно виконати такі кроки:
1. Встановити Docker, якщо він у вас ще не встановлений;
2. Встановити емілятори binfmt, скориставшись даною інструкцією;

sudo docker run --privileged --rm tonistiigi/binfmt --install all

Перевіряємо, що все встановлено коректно:

sudo docker run --privileged --rm tonistiigi/binfmt

3. Встановити і запусити додаток:

sudo docker run --platform linux/amd64 honeygain/honeygain -tou get
sudo docker run -d --restart always --platform linux/amd64 --name honeygain honeygain/honeygain -tou-accept -email ПОШТА -pass ПАРОЛЬ -device raspberry_pi

4. Перевірити роботу додатка можна глянувши в логи:

sudo docker logs honeygain

Також якщо все зроблено правильно, ви побачите новий пристрій у своєму акунті на веб-сайті сервісу

honegain devices

Результат

Мій результат 9 центів за 4 дні. Маловато, скажете ви, та все ж краще, ніж було з EarnApp 😉 Знову ж таки повторюсь, що даний проект слід розглядати як навчально-пізнавальний і ні в якому разі не як повноцінний спосіб пасивного заробітку. Вивести кошти зі свого акаунту можна при досягенні межі в $20.

Реферальна програма та бонуси

Для того, щоб отримувати більше, можна запросити нових крпистувачів за реферальним посиланням. Так можна отримати 10% відсотків та бонуси. Також Доступні різноманітні досягнення, які можна відкривати щодня відвідуючи свій акаунт і збільшуючи таким чином заробуток. Ще можна зв’язати свій обліковий запис із JumpTask та отримувати +20% бонус.

honeygain achivements

На сайті можна знайти такі рекомендації від розробників:
Хоча процес заробітку на початку може здатися повільним, є багато способів збільшити та стабілізувати доходи.
Є певні фактори, які визначають кількість трафіку, що проходить через певного користувача:
– Кількість активних користувачів, які також діляться своїм інтернетом в той же час;
– Попит на трафік в країні, звідки користувач.
Незважаючи на згадані вище змінні, є кілька способів збільшити доходи. Ми наполегливо рекомендуємо спробувати застосувати усі наведені нижче кроки для досягнення найкращих результатів:

  • Перемикання на мобільне підключення до мережі для самостійного поширення трафіку та використання двох (або більше) пристроїв на різних IP-адресах;
  • Використання пропонованої програми рефералів. Таким чином, ви отримаєте 10% від заробітку всіх ваших рефералів як бонус!
  • Увімкнення режиму JumpTask. З включеним режимом JumpTask ви отримуєте 20% бонусу від усіх своїх заробітків (поділ пропускної здатності, Lucky Pot, доставка контенту)!
  • Беріть участь у наших конкурсах! Ми проводимо нові конкурси на наших сторінках у соціальних мережах та спільнотах щотижня! Це дозволяє вам виграти чудові призи!

На завершення

Щиро дякую, що відвідали мій блог, сподіваюсь, інформація, яку ви тут знайшли була корисною. Якщо ж у вас лишилися питання – можете сміливо залишати їх у коментарях. Будьте здорові!

Spread the love

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *