Пасивний дохід за допомогою EarnApp на Raspberry Pi 4

Варто відразу зазначити, що в класичному розумінні грошей за допомогою EarnApp заробити не вийде. Пропоную вважати це простенькою і цікавою вправою, що гарно показує величезну кількість можливостей, доступних із Raspberry Pi, в тому числі й для пасивного доходу.

Що таке EarnApp?

EarnApp є додатком для мобільних пристроїв, розробленим компанією EarnApp, який дає змогу заробляти гроші за допомогою Інтернету. Ми отримуємо винагороду, коли дозволяємо йому використовувати частину пропускної здатності нашого Інтернет-з’єднання.
Додаток використовує нашу пропускну здатність, щоб створити віртуальну мережу, яка дозволяє збирати дані про швидкість та якість зв’язку між нашим пристроєм та Інтернетом. Ці дані далі використовуються для покращення мобільного Інтернету.

Важливо зазначити, що ми можемо заробляти гроші тільки тоді, коли наш пристрій підключений до Інтернету та коли додаток працює уфоновому режимі. Також можна отримати бонуси за запрошення друзів до додатку. Дохід, який можливо отримати, може залежати від географії, від того, як часто використовується Інтернет та як багато друзів ми запросили до додатку.

Встановлення додатку на Raspberry Pi

Загалом все досить просто, спочатку реєструємося на веб-сайті EarnApp і йдемо дивитися в офіційну інструкцію по інсталяції. По-суті, потрібно всього лише виконати команду:

wget -qO- https://brightdata.com/static/earnapp/install.sh > /tmp/earnapp.sh && sudo bash /tmp/earnapp.sh

На Raspbian OS відпрацьовує без проблем, а для Orange Pi довелося перевисати команду із використанням curl замість wget (не став детально розбиратися чому не відпрацьовувала wget, хоч дана утиліта й була встановлена на Oringe Pi).

Після завершення інсталяції ми отримаємо URL-адресу. Потрібно відкрити браузері перейти за наданим посиланням, щоб зв’язати Raspberry Pi із вашим обліковим записом EarnApp.

earnapp devices

Результат

Результати, наведені нижче – це десь два тижні на Orange Pi (щоправда чомусь постійно мій Orange Pi ставав офф-лайн і доводилося перезапускати сервіс) та кілька днів Raspberry Pi 4 (на ньому додаток працює стабільно). Результат не вражає, проте було цікаво 🙂 Інформацію можна переглядати у Earnapp Dashboard. Також варто зазначити, що на Raspberry Pi у мене запущено контейнер із HoneyGain (детальніше описано у окремій публікації) і результати там однозначно кращі. Вивести зароблені кошти можна тільки при досягненні відмітки у $2.5.

earnapp results

Реферальна програма

Окремо додам кілька слів про реферальну програму, адже якщо ви залучите нових користувачів, що зареєструються в системі за вашим персональним посиланням, зможете отримувати по 10% з тієї суми, яку вони зароблять.

earnapp referrals

Також додам рекомендації самих творців сервісу длямакимізації заробітку:
1. Переконайтеся, що ваші пристрої знаходяться в мережі якомога довше;
2. Переконайтеся, що вони підключені до вашого найкращого з’єднання (наприклад, LAN краще, ніж WiFi);
3. Забезпечте, щоб ваші пристрої не переходили в режим сну/гібернації. Звісно, немає проблеми вимкнути монітор.
4. Наявність багатьох пристроїв з різними IP-адресами, що перебувають в мережі, збільшує шанси на отримання більшого заробітку.
5. Запрошуйте друзів та родичів, щоб вони заробляли гроші зі своїх заробітків.

На завершення

Як уже казав, не варто розглядати все описане вище як спосіб повноцінного заробітку. Це лише іюстративний приклад, хоча хтозна, можливо у вас вийде краще, ніж у мене 😉 Усім миру і ласкаво просимо до перегляду інших проектів, описаних в даному блозі.

Spread the love

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *