Raspberry Pi і PacketStream: заробіток на інтернет-трафіку

Налаштування пасивного доходу за допомогою Raspberry Pi і PacketStream не відрізняється принципово від Traffmonetizer чи Pawns.app. Єдине, що команда запуску доступна одразу на веб-сайті PacketStream.

Що таке PacketStream?

PacketStream – це платформа, яка дає змогу користувачам заробляти гроші за допомогою свого інтернет-трафіку. Ця платформа працює за принципом використання вашого не використаного трафіку для проведення різноманітних інтернет-запитів в обмін на грошову винагороду.

Основна ідея PacketStream полягає в тому, що ви можете дозволити платформі використовувати ваш не використаний трафік для маршрутизації даних іншим користувачам, які використовують цей трафік для проведення різних дій в мережі. Наприклад, це може бути використано для проведення SEO-запитів, тестування швидкості веб-сайтів, перевірки доступності веб-сайтів з різних точок світу та багато іншого.

Основні кроки для початку роботи з PacketStream:

  1. Реєстрація на платформі PacketStream та отримання доступу до облікового запису.
  2. Встановлення спеціального програмного забезпечення або налаштування проксі-сервера для маршрутизації трафіку через PacketStream.
  3. Отримання винагороди за обсяг переданого трафіку через ваш обліковий запис.

PacketStream надає можливість користувачам заробляти пасивний дохід, просто дозволяючи платформі використовувати не використаний трафік їхнього інтернет-з’єднання. Це може бути вигідно для користувачів з швидким і необмеженим інтернетом, які не використовують весь свій трафік, або просто хочуть заробляти гроші за рахунок свого інтернету.

Обліковий запис PacketStream

Зареєструвати свій обліковий запис можна на офіційному веб-сайті PacketStream. Після входу до облікового запису у вкладці Download будуть доступні додатки для завантаження та виконання на різних платформах.

packetstream download

Запуск Raspberry Pi і PacketStream

Встановлення Docker на Raspberry Pi

Для початку окреслимо що таке Docker та переваги, які ця технологія надає. Docker – це платформа для розробки, доставки та виконання застосунків в контейнерах. Контейнери Docker дозволяють упаковувати програмне забезпечення та його залежності в стандартизовані одиниці, які називаються контейнерами. Кожен контейнер містить усе необхідне для виконання програми: код, бібліотеки, середовище виконання та інші залежності.

Використання Docker для запуску додатку PacketStream має кілька переваг:

  1. Легше управління залежностями: Docker дозволяє упаковувати всі залежності додатку в контейнер, що робить управління версіями та конфліктами між залежностями більш простим.
  2. Ізольоване середовище: Контейнер Docker створює ізольоване середовище для додатку, що означає, що він буде працювати відокремлено від інших додатків та системи в цілому. Це забезпечує стабільність та надійність роботи додатку PacketStream.
  3. Переносність: Контейнери Docker можна запускати на будь-якому сервері або комп’ютері, на якому встановлений Docker, незалежно від операційної системи. Це робить процес розгортання додатку більш простим та зручним.
  4. Масштабованість: Docker дозволяє легко масштабувати додаток, додаваючи або видаляючи контейнери за потреби. Це дозволяє підтримувати високу продуктивність та ефективність роботи додатку PacketStream при збільшенні обсягу роботи.

Загалом, використання Docker для запуску додатку PacketStream дозволяє спростити управління, забезпечити стабільність та надійність роботи, а також зробити процес розгортання та масштабування більш зручним та ефективним.

Для міні-комп’ютера Raspberry Pi 5 з операційною системою Raspbian x64 команди для встановлення Docker є наступними:

sudo apt update
sudo apt install docker.io -y

Запуск додатку PacketStream

Після реєстрації облікового запису у секції Download можна натиснути на посилання Looking for the Mac or Linux app? → і отримати доступ для запуску Docker команди в середовищі Linux.

packetstream run command

Після запуску цієї команди через певний час у секції Dashboard з’являться дані про проданий з нашої Raspberry Pi трафік:

packetstream traffic sold

У тійже секції доступна інформація про поточний заробіток за проданий трафік:

Raspberry Pi і PacketStream

PacketStream використовує PayPal для обробки виплат клієнтам. Мінімальна сума виведення становить $5,00. За виведення коштів стягується комісія 3%.

Реферальна програма

Як сказано на веб-сайті PacketStream, якщо ви не ділитеся своїм реферальним посиланням, ви втрачаєте гроші, які могли б заробляти. Так що приступайте до цієї гри та діліться своїм реферальним посиланням зі своїми друзями, родиною та сусідськими хлопцем/дівчиною. 

Зареєструвавши свій обліковий запис, ваше реферальне посилання стане доступним у секції Referrals. Також там доступна інформація про поточну кількість ваших рефералів.

packetstream referral

Можливо вас також зацікавлять інші мої публікації? Наприклад про те Як налаштувати майнінг Monero на Raspberry Pi або Налаштування пасивного доходу з Honeygain на Raspberry Pi 4.

Spread the love

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *